James Guildford: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wiki-sidebar" align="right" border="2" style="background:silver;" bordercolor="white" cellspacing="0" cellpadding="5" | |||
|- | |||
| class="odd" | Name: | |||
| class="even" | James Andrew Guildford | |||
|- | |||
| class="odd" | Rank: | |||
| class="even" | Ensign (JG) | |||
|- | |||
| class="odd" | Gender: | |||
| class="even" | Male | |||
|- | |||
| class="odd" | Species: | |||
| class="even" | Human | |||
|- | |||
| class="odd" | Age: | |||
| class="even" | 29 | |||
|- | |||
| class="odd" | Position: | |||
| class="even" | ATAC/ASC | |||
|- | |||
| class="odd" | Ship: | |||
| class="even" | U.S.S. Spectre | |||
|- | |||
| class="odd" | Status: | |||
| class="even" | Alive | |||
|- | |||
|} | |||
Revision as of 02:18, 20 June 2006
| Name: | James Andrew Guildford |
| Rank: | Ensign (JG) |
| Gender: | Male |
| Species: | Human |
| Age: | 29 |
| Position: | ATAC/ASC |
| Ship: | U.S.S. Spectre |
| Status: | Alive |