Template:USS Illuminar Info Box: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| style="background:#b3b3b3; padding:0px 0px 00px 10px;" | Lieutenant JG, [[Alaya Ravenstone| Alaya Ravenstone, Counsellor]] | | style="background:#b3b3b3; padding:0px 0px 00px 10px;" | Lieutenant JG, [[Alaya Ravenstone| Alaya Ravenstone, Counsellor]] | ||
|- | |||
| style="background:#b3b3b3; padding:0px 0px 00px 10px;" | [[Temas Laredo| Temas Laredo, Civilian Counsellor]] | |||
|- | |- | ||
| align="center" style="background:goldenrod; color:white;" | '''Tactical & Security Staff''' | | align="center" style="background:goldenrod; color:white;" | '''Tactical & Security Staff''' | ||

